X-Treme Liners Ürünleri Hakkında  


X-Treme Liners profesyonelce püskürtülerek uygulanan,
en iyi kasa koruma malzemesidir.

Belki ticari aracınız bir korunmaya ihtiyaç duyuyor. Belki de aracınızın kasasına taşıdığınız ağır yüklerden dolayı cok zarar veriyorsunuz ve çok daha ağır yüklerle zarar görmeyecek bir kasa kaplama malzemesi arıyorsunuz. Belki de ticari aracınızın görüntüsünün, uygulayacağınız kasa koruma malzemesi ile diğerlerinden cok daha farklı olmasını istiyorsunuz.

Hangi sebeple olduğu farketmez. X-TREME LINERS polyurea uygulamasını satın almadan, ticari aracınız daha iyi bir kasa kaplama malzemesine sahip olmayacak. X-TREME LINERS polyurea kasa kaplama ve koruma malzememiz bir kez uygulandığında, aracınızın kasasının dayanıklılığını arttıracak ve mükemmel bir koruma sağlayacaktır.

Pick Up lar (Mitsubishi L200, Nissan NAVARA, MAHİNDRA, Isuzu Dmax, Toyota HILUX, Ford RANGER, TATA, Panelvanlar (Ford Transit, Ford Connect, Fiat Doblo, L300, Hyundai, Kia, Peugeot, Renault, Wolkswagen) Kamyonlar,Kamyonetler, X-TREME LINERS polyurea ile muhteşem bir görüntüye sahip olabilir.

Ticari aracınız yok mu? X-TREME LINERSın muhtesem korumasindan ve görüntüsünden başka alanlarda mı yararlanmak istiyorsunuz ? Problem değil, X-TREME LINERS polyurea kaplama ticari ve endüstriyel bir çok alanda kapsamlı olarak kullanılabilir.

Korumak istediğiniz bir yüzey mi var ? Kaydırmaz,paslanmaz,kırılmaz,su geçirmez ve şık görünüşlü bir yüzey mi istiyorsunuz ? Daha fazla bilgi almak için en yakın X-TREME LINERS Polyurea kaplama bayisi ile İLETİŞİME geçin...W3C CSS Validator Results : Congratulations! No Error Found.
Web designer:grafikerozkan@gmail.com